TAJEMSTVÍ VĚČNÉHO MLÁDÍ NALEZENO: HYALURON ELIXIR

Být na věky mladý je přáním asi každého z nás a lidstvo se o zaručený recept s menšími či většími úspěchy snaží po staletí. Nyní se zdá, že opravdovým životabudičem a bez velkého přehánění elixírem mladí, je v nedaleké minulosti objevená a nyní celosvětově oslavovaná kyselina hyaluronová.


Proč ona? Historie kyseliny hyaluronové se začíná psát ve 30. letech minulého století, ale teprve v roce 2000, kdy se jedna zvědavá reportérka dozvěděla, proč obyvatelé japonské vesničky Yuzuri Hara mají i ve vysokém věku (třeba i 90 let!) pleť bez vrásek, ohebné klouby, zdravé husté vlasy a jsou věku navzdory plní energie a zdraví, začal se o důvody zajímat celý svět. Zjistila, že za tímto úkazem stojí speciální místní strava, zajišťující v těle velké množství kyseliny hyaluronové.Právě kyselina hyaluronová je tou zázračnou přírodní látkou, která v péči o zdraví a pleť hraje nezaměnitelnou roli - tvoří jednu z hlavních složek mezibuněčné hmoty. Je součástí pojivových, slizničních a nervových tkání. Ve velkém množství se nachází v očním sklivci, synoviální tekutině, kůži a v místech její degradace, tedy v játrech a slinivce. Mladá pleť kyselinu hyaluronovou přirozeně obsahuje, zajišťuje v ní vlhkost, vytváří plný vzhled, chrání pokožku před UVB paprsky a podílí se na opravě tkání.  


S věkem však v organismu kyselina hyaluronová ubývá a je vhodné ji doplňovat. Produktem, se kterým jednoduše a účinně každý den do těla dodáte potřebné množství kyseliny hyaluronové je exkluzivní produkt Kliniky YES VISAGE HYALURON ELIXIR. Jeho hlavními přínosy jsou hydratace, omlazení pleti, zvýšení pružnosti a síly pokožky. Kyselina hyaluronová však nepomáhá pouze v estetické medicíně, ale také v gynekologii, oftalmologii, ortopedii a dalších medicínských oborech.           


                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     

Nyní už tedy víte, pomocí čeho chránit svůj organismus a jak pozastavit čas - jen 13 kapek HYALURON ELIXIRU s obsahem koncentrované kyseliny hyaluronové denně dokáže mimořádně zmírnit příznaky a efektivně zpomalit stárnutí. HYALURON ELIXIR je na rozdíl od konkurenčních produktů bez chuti a vůně, takže ho lze míchat s jakýmkoliv nápojem a nezmění jeho chuť. Množství jednoduše odměříte pipetou, která je součástí lahvičky. Tak na zdraví!