O ČEM SE NEMLUVÍ – INTIMNÍ OMLAZENÍ

Díky vyspělým technologiím v estetické medicíně je v dnešní době mnohem snazší vypadat mladě, svěže a udržovat se ve skvělé formě. Zvýšenou pozornost si s přibývajícím věkem zaslouží i vaše intimní partie. Ženy začaly řešit, jak vypadají jejich intimní místa a zda - li neutrpěla nežádoucí změny spojené se stárnutím, těhotenstvím či přechodem. Jak na jejich omlazení?

Ošetření laserem - šetrně a bezpečně!

Klinika YES VISAGE nabízí velmi sofistikované ošetření intimních partií nejmodernějším a zcela bezpečným laserem Fotona SP Dynamis PRO. Ošetření je neinvazivní, bezbolestné a probíhá diskrétně v komfortu a soukromí moderní kliniky. Laser tkáň intenzivně prohřívá, a to bez narušení povrchu sliznice. S přibývajícím věkem dochází k postupné ztrátě pevnosti pochvy. Principem ošetření je výrazná stimulace tvorby vlastního kolagenu, čímž se výrazně zpevní stěna poševní.

Rozlišujeme dva typy zákroku:

Inkontilase – vyšetření zaměřené na přední stranu poševní zlepšující projevy stresové inkontinence. Problém často vyskytující se u žen po porodu.

Intimalase – omlazení intimních partií. Stimulačním paprsek vyhlazuje a zpevňuje malé stydké pysky, okolí vchodu pochvy a močové trubice.Je potřeba anestezie?

Přestože se jedná o ošetření ve velmi delikátní citlivé oblasti, jsou zcela nebolestivá, není třeba užít žádnou anestezii a následná rekonvalescence pro ženu neznamená žádná speciální omezení. Výsledkem je znatelné omlazení, celkové zpevnění, které pocítí nejen žena, ale také její partner. Laser totiž vedle řešení úniku moči, zánětů, pocitů svědění, poklesu dělohy po porodu či pocitu suchosti zlepšuje navíc i sexuální prožitky!

Dopřejte omlazení i svým intimním partiím, i ty si to zaslouží.