FACELIFT – ANEB, CO JE POTŘEBA VĚDĚT

Facelift je jeden z nejvyhledávanějších omlazujících zákroků. V průběhu času kůže na obličeji klesá a pokud již neinvazivní metody nejsou dostatečně účinné, je právě facelift efektním řešením. Co byste o něm měli vědět?

Jaký věk je ten správný

Správný věk na podstoupení faceliftu prostě neexistuje. Stárnutí je individuální záležitostí. Obecně se ale dá říci, že zatímco ve věku do cca 45-50 let je dostatečné využít méně invazivní zákroky, jako jsou například výplně či dermální nitě, po padesátce s využitím faceliftu dosáhnete opravdu výrazného omlazujícího výsledku.

Vyberte si správného lékaře

Pro podstoupení faceliftu si zvolte vhodnou kliniku estetické medicíny. Je důležité všímat si i těch nejmenších detailů, které vám prozradí, zda jste si vybrali tu správnou. Rozhodně nepodceňujte recenze, čistotu prostředí, ukázky předchozí práce, ale ani přístup personálu. Klíčový je totiž i přístup samotného lékaře, jeho otevřenost a profesionalita. Měl by vás seznámit i s možnými riziky či komplikacemi.


Zákrokem to nekončí

Schopnosti lékařů, specialistů v oboru anti-agingové medicíny, jsou sice významné, ale rozhodně ne všemocné. Omládnout během jednoho zákroku se vám rozhodně podaří, ale je třeba se i nadále o pleť pečlivě starat a chránit ji, aby byl efekt omlazení co nejdlouhodobější. Zdravá životospráva je neméně důležitá. Měli byste také vědět, že markantní úbytky váhy (z důvodu následně povislé kůže) jsou žádoucí hlavně PŘED provedením zákroku.

Pokud byste rádi získali více detailních informací o tomto zákroku a jeho alternativách, neváhejte se objednat k nejlepším specialistům na antiagingovou medicínu již dnes. Na Klinice YES VISAGE vám nejen poradíme, ale zároveň navrhneme ideální řešení šité přímo na míru vašim potřebám.